6

Заповідник 2018

IMDb:4.6KP:5,5 TS Заповідник

Про що фільм «Заповідник»:

Костянтин, автор пісень і віртуозний гітарист, тікає від проблем, що накопичилися в заповідник «Михайлівське». Костя давно позбувся всіх способів заробітку, майже зневірився бути почутим і живе за інерцією, часто налягаючи на алкоголь. Дружина і дочка збираються їхати в Канаду, а в голові нескінченно крутяться питання: що саме пішло не так? Як це виправити? Чи потрібно взагалі комусь моя творчість, або я сам переконав себе в цьому? Можливо, у Костянтина і досить сил, щоб спробувати все змінити, але він сильно сумнівається, що є, заради чого і заради кого старатися. Проте, Заповідник - на то і Заповідник, щоб зібратися з думками, розбити мінне поле власного життя на ділянки і взятися за роботу.

Фільм «Заповідник» (2018) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2018
Країна: Россия
Жанр: драма
Переклад: Російський
Тривалість: 110 мин. / 01:50
Прем'єра: 6 декабря 2018, «WDSSPR»

Режисер: Анна Матисон
У ролях: Сергей Безруков, Евгения Крегжде, Анна Михалкова, Гоша Куценко, Александр Семчев, Дмитрий Хрусталев, Виктор Бычков, Софья Евстигнеева, Ярослава Дегтярёва, Леонид Агутин
'Заповедник'Заповедник'Заповедник
Загрузка...

Заповідник-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
13-12-2018, 00:01
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація